Od rodičů do soukromí vlastního domu od ES

Manželé Valovi toužili po vlastním klidu a pohodlí od začátku jejich společného života. Plni elánu a očekávání se pustili do realizace svých představ. I přes počáteční neúspěchy při hledání spolehlivé stavební společnosti se nakonec obrátili správným směrem a to je přivedlo k vysněnému domu.

,,Stavební firmu jsme vybírali podle dobrých recenzí a rozhodli se pro Ekonomické stavby, které mají výborné reference  od majitelů domů, kterým  firma již stavěla”.

,,Z mnohých služeb nás zaujala nabídka financování ES i vzhledem k tomu, že jsme neměli žádné vlastní finance, a přesto nám ES zařídily vše financovat z hypotéky. Dalším milým překvapením pro nás bylo vyřízení stavebního povolení a veškeré administrativy od ES, protože je to většinou opravdu dlouhý proces”.

Tým ES pro klienty naprojektoval vysněný dům a umožnil i individuální změny dle požadavků klientů.

Po vydání stavebního povolení přišla na řadu samotná výstavba rodinného domu.

,,Stavbu jsme mohli sledovat každý den, tedy  nejen v domluvených kontrolních dnech. Rádi jsme sledovali, jak nám dům roste před očima. Ekonomické stavby nám rodinný dům postavily, ale nechaly nám i tu možnost přiložit ruku k dílu, čehož jsme využili, např. při obkladech a dlažbách v koupelnách a chodbě. Také jsme si sami realizovali podlahové krytiny”.

Po předání domu se manželé nastěhovali a již plánovali úpravu okolí domu.

,,Dům je hotový, ale zahrada nemá ještě to pravé kouzlo, takže je pořád ještě co vylepšovat”.

manželé Valovi