Nový styl života v domě od ES

Manželé Tesáčkovi žijí aktivním životem, mají rádi přírodu, a tak se rozhodli postavit bungalov na klidném místě, kde by mohli relaxovat po náročné práci a věnovat se svým koníčkům.

Nadstandardní služby, úspora času a veliký výběr domů byl rozhodujícím faktorem při volbě dodavatele stavby.

„Při hledání stavební firmy jsme se nejprve zaměřili na odborné časopisy a internet. Zde jsme nalezli firmu Ekonomické stavby, jejíž nabídka typových domů, příznivých cen a v neposlední řadě služeb, souvisejících s vyřízením stavebního povolení a veškeré administrativy zdarma, nás zaujala.

Manželé uvítali možnost dispozičních změn typového projektu, které byly provedeny dle jejich přání.

„Vybírali jsme z několika bungalovů a posléze jsme už jen dořešili naše představy vnitřního uspořádání prostoru přímo s projektantem, který změny zanesl do projektové dokumentace.

Klienti navštěvovali stavbu často, neboť se nacházela v blízkosti rodičů a to jim umožňovalo řešit některé detaily operativně.

„Stavba byla zahájena v dubnu a v listopadu jsme se už stěhovali  do našeho nového domečku. Nové bydlení nám přineslo svobodu prostoru a nové možnosti trávení času na zahradě – snídaně v trávě, oběd na terase. S manželem právě stavíme pergolu a těšíme se na večerní grilování s rodiči a přáteli.

manželé Tesáčkovi