Nízké provozní náklady domu od Ekonomických staveb

Přáním snad téměř každého mladého manželského páru je mít vlastní bydlení, které splňuje podmínky pohodlného a účelného užívání všech členů rodiny.

„Zaujala nás reklama Ekonomických staveb v časopisu, líbila se nám pestrá nabídka domů. Dalším důvodem byl rozhovor se známými, kteří o stavbě RD s ES také uvažovali,  proto jsme se rozhodli pro realizaci vysněného domu s ES”.

„Stavba domu na klíč byla pro nás ideální volbou, jelikož realizace domu svépomocí by pro nás znamenala velkou časovou náročnost. Program Mladá rodina v kombinaci s Nulovou hotovostí byla jednoznačná”.

Jednou z neocenitelných služeb od Ekonomických staveb je vyřízení veškeré administrativy a zajištění vydání stavebního povolení.
„Žádná jiná společnost s touto složitou okolností nebyla ochotna pracovat. ES s velkou vstřícností pomohly s veškerou administrativou, byli jsme prostě nadšeni”.

Financování výstavby domu bylo zajištěno pomocí hypotéky. Stavební práce probíhaly plynule a mladí investoři se pravidelně účastnili kontrolních dnů na stavbě.

„Stavbu jsme sledovali po celou dobu a téměř denně, bydleli jsme nedaleko. Zaměstnanci ES nám v kontrole výstavby domu vycházeli maximálně vyhověli”.

„Nový dům je po energetické stránce nenáročný. Mohli jsme si tak dovolit velkou zahradu s terasou, kde jako rodina trávíme většinu společného času. Tento typ bydlení perfektně vyhovuje našemu životnímu stylu. Dům si opravdu užíváme”.

manželé Broklovi