Náš dům Lenka 24 od ES

“S manželkou a naší dcerkou jsme bydleli v Praze, ale chtěli jsme žít na venkově, v domě se zahradou. Věděli jsme, že chceme dům zděný a že pro nedostatek času a zkušeností si ho necháme postavit odbornou firmou. Začali jsme tedy na internetu a sociálních sítích hledat vhodnou stavební firmu.”

Výběr stavební společnosti a domu

“K výběru společnosti Ekonomické stavby nás ovlivnilo jejich marketingové zpracování a široká nabídka služeb. Na první jednání s projektovým manažerem Ekonomických staveb jsme šli bez konkrétní představy a vize. Po schůzce, kde jsme dostali množství cenných informací, jsme si domů odvezli jejich katalog a následně si vybrali rodinný dům – typ Lenka 24.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Pracovní vytížení nás obou byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli využít této služby a nechat si vyřídit stavební povolení. Nezjišťovali jsme, zda tuto službu zajišťují i jiné firmy. Když jsme ale zjistili, že ES toto zařizují, dost nám to usnadnilo rozhodování, kdo nám náš dům postaví.

Financování stavby a vyřízení stavebního povolení

“Uvítali jsme také možnost využít finančních služeb společnosti Ekonomické stavby, kde nám pomohly vyřídit hypotéku a také možnost kompletního vyřízení stavebního povolení. Z doslechu od našich známých jsme právě z těchto administrativních úkonů před započetím stavby měli velké obavy.”

Výstavba domu

“Stavbu našeho domu jsme jezdili pravidelně navštěvovat, přesto jsme si najali stavební dozor, aby za nás kontroloval jednotlivé etapy stavby. I přes občasné překážky a navýšení původního rozpočtu z důvodu, že jsme si chtěli dopřát některé nadstandardní zařizovací předměty, venkovní žaluzie, koupelny, vše dopadlo dle našich představ a nic bychom na našem domě neměnili. Bydlí se nám moc dobře.”

pan Vladimír Havel