Komfort v domě od Ekonomických staveb

“Původně jsme bydleli v panelovém bytu, který jsme měli v osobním vlastnictví. Mít vlastní rodinný domek, byl vždy náš velký sen.”

Důvod stavby domu na klíč

“Neměli jsme dostatek času, ani potřebné zkušenosti, abychom se pustili do stavby domu svépomocí. Proto nám vyhovovala možnost nechat si postavit dům na klíč.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Společnost Ekonomické stavby jsme našli na Facebooku. Pro vaší firmu jsme se rozhodli na základě referencí a pozitivních komentářů. Ovlivnila nás také možnost výběru z různých programů financování stavby domu, konkrétně program “ Nulová hotovost.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Velmi nás jako laiky tato služba potěšila. Bylo pro nás velmi příjemné, že společnost ES vše, co se týče úřadů a stavebního povolení, vyřídila za nás.”

Financování stavby

“Využili jsme finančního programu “Nulová hotovost” a dále jsme stavbu financovali z hypotéky.”

Výstavba domu

“Na kontrolu stavby jsme docházeli velmi často. Stavba probíhala hladce a nikdy nenastal ze strany ES problém při řešení našich připomínek.”

Život v novém domě

S bydlením v našem novém domě jsme naprosto spokojeni a určitě bychom nic neměnili. Hodně využíváme terasu a v zimě si užíváme komfort podlahového topení. Nyní nás čeká vybudovat zahradu.”

paní Alena Perůtková a pan Marcel Perůtka