Individuální projekt domu od ES

Když se rodina pana Kuziny rozrostla o dalšího člena, začali přemýšlet o větším prostoru. Rozhodovali se mezi větším bytem a domem. Jejich volbou se stala kombinace domů František 8 a 10.

„Bydleli jsme v bytě 2+kk, ale když se nám narodilo druhé díte, byt se stal malým. Při zvažování plusů a mínusů rozhodlo to, že volba rodinného domu bude lepší pro naše děti.

Budování svépomocí klienti zamítli a rozhodli se pro stavbu na klíč. Vzhledem k získaným informacím se rozhodli pro zděný dům. A pak započal výběr dodavatele.

„Měli jsme možnost získat mnoho informací od našich známých, kteří stavěli dřevostavbu, ty nás přesvědčili pro variantu zděné technologie. Kontakt na ES jsme našli na internetu. Po první schůzce jsme věděli, že si necháme postavit dům od Ekonomických staveb. Lákaly nás záruky a pak také veškeré služby, které firma zdarma poskytuje.

Od projektu k stavbě.

„Nejvíce nás zaujaly domy František 8 a František 10. Ty splňovaly naše požadavky. Pomocí projektanta jsme zkombinovali obě varianty a vytvořili si tak vlastní dům. Ekonomické stavby nám připravily vše potřebné pro stavební povolení. Při stavbě jsme dělali ještě drobné změny v koupelně např. jsme přidali jeden sprchový kout.

I po dokončení domu mají majitelé velké plány.

„Spousty práce bude na zahradě a pak také chceme stavět garáž. Tyto práce, ale budeme dělat postupně.  Musíme říci, že již nyní jsme velmi spokojeni s tím, co máme.

pan Kuzin