Finanční program od ES – vysněné bydlení

Téměř celé čtyři roky hledali manželé z Karlovarska spolehlivou stavební společnost, které by svěřili do rukou stavbu svého vysněného domu. Nakonec se na ně usmálo štěstí a díky Ekonomickým stavbám má jejich sen reálnou podobu.


„Díky našemu pracovnímu vytížení jsme možnost výstavby svépomocí zamítli hned na začátku. Dodávka domu na klíč od stavební společnosti byla pro nás ta správná volba. Bylo příjemné sledovat, že zatímco jsme chodili do práce, na našem pozemku den ode dne rostl vysněný dům.”

Investory oslovily webové stránky Ekonomických staveb, především jejich programy financování a nabízené služby. „Program „Mladá rodina” byl v ES stvořený snad přímo pro nás. Ten nám společně s hypotékou zajistil, že financování domu hravě zvládneme.”

Klienti si ze zaslaného katalogu vybrali dům Miluška, který plně vyhovoval jejich požadavkům a očekáváním. Po dokončení projektu a vyřízení stavebního povolení přišla na řadu samotná výstavba domu.

„Na stavbě jsme byli prakticky denně a to z důvodu, že jsme bydleli u prarodičů hned vedle staveniště našeho nového domu. Díky tomu jsme se nemohli dočkat, až bude vše hotové a budeme se moci přestěhovat. Když nás napadlo, jak něco vylepšit nebo změnit oproti naplánovanému postupu, mohli jsme to ihned operativně řešit s manažerem stavby.”

Po předání domu a kolaudaci si hned klienti začali dům zařizovat dle svých představ. „Žije se nám tady moc dobře. Naše dřívější bydlení u prarodičů bylo podmíněno ztrátou našeho soukromí. Toho si dnes užíváme do sytosti”.

pan Spáčil