ES – kompletní servis pro klienta

Někdy jsme spokojeni se svým bydlení jen do chvíle, kdy do našeho života přijdou velké změny. Takový byl i případ pana Drozdka a jeho přítelkyně. Podnájem v bytě 1+1 oběma vyhovoval, dokud se o slovo nepřihlásil přírůstek do rodiny.


Základním kamenem jejich cesty za novým bydlením bylo získání stavebního pozemku a vyhledání kvalitní stavební firmy. „Vyhlédli jsme si tedy parcelu nedaleko Brna a rozhodli jsme se nechat si na ní postavit dům na klíč, jiná možnost pro nás nepřipadala v úvahu.  Ekonomické stavby, s.r.o. jsme náhodou objevili v časopisovém inzerátu, který nás okamžitě zaujal, a nechali jsme si zaslat katalog projektů. Když se nám navíc potvrdilo, že tato společnost zafinancuje i náš vybraný stavební pozemek, volba byla jasná. Od první chvíle jsme také  měli vybraný typový dům, jehož vnější i vnitřní dispozice nám naprosto vyhovovaly.”

„Do začátku jsme neměli ani korunu, začínali jsme skutečně od nuly. Naštěstí nabízejí Ekonomické stavby, s.r.o. nabízejí širokou škálu finančních programů, svěřili jsme tedy veškerou tuto agendu do jejich rukou a neprohloupili jsme. Využili jsme možnost překlenovacího úvěru, firma nám také zajistila financování prostřednictvím hypotéky za velmi výhodných podmínek a dále úvěru ze stavebního spoření”.

Ekonomické stavby zajistily vyřízení stavebního povolení a pomohly i s hypotékou. Stavba domu byla zahájena a investoři pravidelně docházeli na staveniště kontrolovat probíhající práce.

„Žádné problémy nás nepotkaly, nechali jsme si ve všem poradit od odborníků, což se vyplatilo. Od původnímu projektu jsme se kromě jedné drobné úpravy neodchýlili, dům se nám líbil ve skutečnosti ještě mnohem víc než na papíře. Velice příjemnou věcí bylo, že jsme hned od začátku přesně věděli, kolik zaplatíme, a také to tak bylo. Navíc se k našemu překvapení pracovalo i v zimním období, takže léto mohla celá naše rodina přivítat již v novém domě. Sice nás ještě čeká mnoho práce, především na zahradě, ale to už je pro nás taková třešnička na dortu.”

pan Drozdek