Dům od Ekonomických staveb – má jistota

Pan Karel má ve svém životě rád jistoty. Nerad riskuje, zvláště, když se jedná o tak zásadní krok, jakým je stavba rodinného domu. Jeho životní priority se projevily i při výběru stavební společnosti. Volil jistotu v podobě firmy s dlouholetými zkušenostmi, která za sebou zanechává zástupy spokojených klientů. Důvěra, kterou vložil do Ekonomických staveb, se mu zhodnotila.

„O rodinném domku jsme snili řadu let, ale představa zadlužení na dlouhá desetiletí hypotékou nás odrazovala. Raději jsme volili cestu šetření. V okamžiku, kdy jsme věděli, že to finančně zvládneme bez půjčky, pustili jsme se do toho”.

Ivestoři se rozhodli pro stavbu domu na klíč z důvodu ušetření vlastního času.

„Když už dům, tak pohodlnou a příjemnou cestou. Každý máme rád své soukromí a dostatek prostoru. Vybrali jsme si dům Petra. Byl jako stvořený pro naše pohodové bydlení”.

„Díky nabídce domů  Ekonomických staveb na internetu jsme si mohli ucelit vlastní představy nejen o vzhledu, ale i o financích. To nám při následující schůzce ušetřilo čas. Dále pro nás byl zajímavý fakt, že Ekonomické stavby zařídí stavební povolení”.

Stavba domu po vydání stavebního povolení na sebe nechala dlouho čekat a klienti byli plni očekávání.

„Těšili jsme se, že se nám konečně vyplní to, na co jsme tak dlouho šetřili. Jezdili jsme na stavbu na svolané kontrolní dny a měli radost, jak dům roste., Výstavba byla dokončena v termínu. Když bylo hotovo, nemohli jsme se dočkat dne, kdy se nastěhujeme. Pro nás je dům to nejlepší bydlení a zpět do bytu už bychom se nikdy nechtěli vrátit.”

pan Králíček