Bezkonkurenční služby pro klienty od Ekonomických staveb

Panelákové zdi propouští hluk z okolních bytů, přeplněná parkoviště a marná snaha zaparkovat po příjezdu z práce. To byly jedny z důvodů pro stavbu rodinného domu na klíč pro manželé Loukotkovi.

„O ES jsme se dozvěděli od známých, kteří nám dali katalog. S manželkou jsme časově velmi vytíženi nejen pracovně, ale díky mnoha zálibám a koníčkům. Nejsme žádní odborníci přes stavebnictví, ale od přátel jsme se dozvěděli, že při stavbě domu svépomocí si museli vyřídit veškerou administrativu spojenou se stavebním povolením.  Proto nás tato služba ES velmi potěšila”.

Skvělé poradenství k financování domu od Ekonomických staveb.

„Díky ES jsme se dozvěděli o možnosti úvěru s nízkou úrokovou sazbou od státního fondu pro rozvoj bydlení. Úvěr jsme si vzali v průběhu stavby, což nám pomohlo k hladšímu financování.“

Projektování domu pro investory bylo velmi příjemné a kompletní poradenská činnost ve volbě materiálů, možnostem financování bylo klíčové pro jejich spokojenost.

Stavba domu byla zahájena a kontrolní dny na stavbě probíhaly ke spokojenosti klientů.

„Stavbu jsme navštěvovali nejen v kontrolní dny, ale i mimo ně.“

„V novém domě si užíváme hlavně vysněný klid a soukromí. Po zahradě může volně pobíhat pes a o letním grilování a koupání v bazénu není potřeba ani mluvit.“

manželé Loukotovi