Využili jsme všech služeb od ES

Manželé Maděrovi vyrůstali na  venkově a tak jejich snem bylo bydlení v domě, naplněním jejich snu se stal dům na klíč.

„Pro výběr stavební firmy jsme měli jistá kritéria. Chtěli jsme firmu důvěryhodnou, známou a s dobrými referencemi. Ekonomické stavby nám doporučil i náš známý. Pro firmu jsme se rozhodli hned na prvním jednání. Překvapilo nás profesionální jednání zástupce společnosti, líbila se nám nabídka a služby, které společnost pro své klienty nabízí. Mezi rozhodující kritéria patřily poskytnuté záruky, dodržení pevné ceny a nabídka případného zpětného odkupu.

Manželé nechali celou administrativu na společnosti a po vydání stavebního povolení a vyřízení hypotéky mohla být zahájena stavba.

„Protože nemáme dobré zkušenosti s úřady, bylo vyřízení stavebního povolení a celé administrativy, jednou z podmínek při výběru firmy. K profinancování stavby domu jsme využili všechny možnosti- hypotéku, vlastní hotovost i překlenovací úvěr od Ekonomických staveb – ten byl pro nás velkou výhodou a rádi jsme jej využili.”

V průběhu celé stavby probíhaly kontrolní dny a manželé se sledovali, jak dům roste.

„Víme, že jsme si zvolili dobře. Myslíme si, že stavba je velice  kvalitní. Přípravné práce i samotný průběh probíhal dle schváleného harmonogramu. Stavba celkově proběhla s mírným zpožděním, ale to bylo způsobeno vícepracemi, které byly na základě našich požadavků. Kontrolní dny probíhaly přibližně 1x týdně.

Na nový prostor si s nadšením zvykla celá rodina a velkou radost ze samostatných pokojů měly děti.

„V domě jsme šťastní a rozhodně bychom neměnili. Získali jsme skvělou možnost posezení na zahradě, koupání v bazénu a díky zahradě a prostoru si můžeme dopřát i pořízení psa.

manželé Maděrovi