Věřím na prvý dojem

“S odstupem času jsem ráda, že jsem se do stavby domu pustila a že jsem si k tomu vybrala právě Ekonomické stavby. Moje očekávání se naplnilo a moc si to tu v novém domě užívám.”

„Nerada zasahuji do věcí, kterým příliš nerozumím. Stavba domu mezi ně patří, a proto jsem chtěla oslovit profesionály, kteří odvedou nejen skvělou práci, ale dokážou mi i objektivně poradit.“

Investorka se rozhodla porozhlédnout se po stavební společnosti, která by jí dům dle jejího přání zrealizovala.

„Řekla bych, že jako většina žen nejsem ani já příliš zběhlá ve stavebnictví, a proto bylo hned od začátku jasné, že si musím najít spolehlivou stavební společnost. Chtěla jsem firmu, která se o vše postará, a já budu moct s klidným svědomím chodit do práce a těšit se, až bude dům hotový. ”

„Jsem člověk, který věří na první dojem. I když jsem si na internetu našla pár stavebních společností, musela jsem si je jít „obhlédnout“ osobně. Samozřejmě dalšími velmi podstatnými faktory při výběru byly i cena domů, poskytované služby i reference. Když jsem pak obcházela stavební firmy, vždy jsem šla na schůzku s očekáváním, jak na mě asi ta která firma zapůsobí.”

Jednou z navštívených firem byly i Ekonomické stavby.

„Tahle firma mě hodně překvapila. Nebylo to jen díky skvělé nabídce služeb, solidním cenám domů a docela kladným referencím, které jsem si prošla na jejích internetových stránkách. Důležité pro mě bylo i to, že jsem se od prvního setkání s pracovníky ES cítila velmi dobře. Setkání na mne zanechalo velký dojem.”

Po zpracování projektové dokumentace a získání stavebního povolení nenechala na sebe stavba domu dlouho čekat.

„Musím přiznat, že jsem do stavby zasahovala hodně. Hlavně do rozpočtu, kde jsem měnila spoustu věcí. Chtěla jsem trošku ušetřit, ale přitom zachovat vysokou kvalitu stavby. Výsledkem tedy byla změna některých materiálů. Co se týká technických postupů a samotných prací na stavbě, to jsem nechala na odbornících a spíše se jen každodenně kochala, jak stavba roste.”

Společnost Ekonomické stavby zrealizovala celou stavbu a výsledek provedené práce zhodnotila klientka.

„Je to tu velmi příjemné! Dům mám zařízený přesně tak, jak jsem si to kdysi představovala. Je tu úžasný klid a soukromí. Až dokončíme zahradu, bude i z ní oáza relaxace a odpočinku, zatím je zde království mého pejska. S odstupem času jsem ráda, že jsem se do stavby domu pustila a že jsem si k tomu vybrala právě Ekonomické stavby. Moje očekávání se naplnilo a moc si to tu v novém domě užívám.”