Poděkování

Dobrý deň, pán Urbánek.Je to presne rok, čo sme s Ekonomickými stavbami podpísali zmluvu o dielo. Spolu s manželkou by sme Vám a Vašim ľuďom chceli z celého srdca poďakovať za dom, ktorý ste nám postavili. Aj keď nie je ešte úplne vybavený, domček je skutočne nádherný a my sa už tešíme, keď bude plne funkčný, zariadený a útulný. Bez Vašich spolupracovníkov by sa to určite nepodarilo. Preto chceme  poďakovať Vám osobne za veľmi dobrý výber realizačného tímu. Veľmi pekne ďakujeme aj pani Hudecovej, s ktorou bola radosť spolupracovať. Veľká vďaka patrí Ing. Šutkovi, ktorý veľmi dobre odborne viedol, koordinoval a kontroloval prácu pracovníkov vedúceho stavby pána Mališa. S uvedenými ľuďmi sme si v priebehu výstavby veľmi dobre rozumeli, vychádzali nám všestranne v ústrety a radili nám aj v ďalších krokoch k dokončeniu stavby a okolia. Veľmi nám bol sympatický profesionálny a ľudský prístup pána Mališa, ktorý riešil fundovane a pružne všetky problémy k našej spokojnosti. So všetkými Vašimi spolupracovníkmi sme si rozumeli aj ako ľudia. Dá sa povedať, že sme si „sadli“. Pán Urbánek, sme radi, že sme si na realizáciu domu vybrali práve Vašu firmu Ekonomické stavby. Ďakujeme ešte raz a želáme Vám aj Vašim ľuďom len to najlepšie, veľa spokojných klientov, nech sa Vám darí.

 

Manželia Jankovičovci

Velká spokojenost

Dobrý den pane Mencl tak stavbu máme dokončenou tak jsem se chtěl s vámi podělit o pocity velmi velké spokojenosti s vaší prací jako celkově ES jsem opravdu velice spokojen s prací kterou jste vy a vaši spolupracovníci nám přidělení odváděli za celé období od začátku až do konce takže vám přeji hodně dalších spokojených klientů a hodně pracovních úspěchů vám i vašemu celému kolektivu ES. S pozdravem váš nadmíru spokojený klient Ludvík Macháček.

Ludvík Macháček – Help line ředitele ES

Postavil jsem dům s ES a mohu jen doporučit

Postavil jsem dům s ES a mohu jen doporučit..veškerá jednání na vysoké odborné úrovni a jednání s panem ředitelem Davidem Menclem při prvním kontaktu s touto společností mělo zásadní vliv na rozhodnutí s touto společností stavět.Stavba probíhala dle harmonogramu naprosto bez problémů..bohužel z důvodu rozvodu o tento dům přijdu a pokud budu znovu stavět tak uvažuji o tom opět využít nabídky ES…

 

Míra Kopejda Kopecký

Krásný Vánoční pozdrav z Budišova

Vážený  pane řediteli,
blíží se vánoce a v tu dobu si lidé dávají dárky. Pro nás je nejlepší dárek to,že se za půl roku podařilo postavit náš vysněný dům.A pro Vás dárek od nás je veliké poděkování.

Ale těch, co si poděkování také zaslouží je více, a tak nám dovolte i jimjmenovitě poděkovat.

Začali bychom panem Smejkalem, protože nás perfektně provedl přípravou na stavbu –děkujeme.

Děkujeme i projektantům za zpracování projektu a hlavně za vyřizovánívšech nutných povolení.

A začínáme stavět. Na první schůzce na našem pozemku jsme vyjádřili přání bydletdo konce roku. Jednak už jsme měli prodaný byt a také jsme připomněli, že panředitel v jednom svém příspěvku prohlásil, že umíte dům postavit za půl roku.Podotýkáme, že byl konec května. Drtivá většina přítomných s tím souhlasila.A tak to začalo.

Obrovský dík patří panu Hořavovi, který nám vždy vyšel vstříca jakýkoliv problém se nám společně podařilo vyřešit. Zcela oprávněně byl vždynámi hodnocen tou nejlepší známkou, protože to je profesionál na svém místě.

Stavební firma Stavitelství Gajdoš s.r.o. :Náš velký dík patří i panu Gajdošovi, že náš dům mohl skoro nepřetržitě růst aždo dnešního stavu, kdy je po stavební a zařizovací etapě prakticky hotov.

Děkujeme též panu Szotkovi, který s vysokou profesionalitou provedl veškeré instalatérské práce.

Moc děkujeme i panu Žákovi a jeho týmu, který nám kompletně „zelektrizoval“ náš dům.

Nesmíme zapomenout i na pana Peřinu, protože střecha je nádherná a v této částipatří náš obrovský dík pokrývači panu Popesku – je to úžasný člověk.

A na závěr jsme si nechali toho, co to všechno organizačně zajišťoval:Michal LangerJe neuvěřitelné, co tento člověk dokázal zajistit a zařídit. Výsledek je viditelný – náš dům.A proto největší poděkování právem patří Michalu Langerovi, za jeho obětavost,organizační schopnosti a hlavně za jeho přístup jak ke stavbě, tak i k nám. Můžeme Vám k takovému stavebnímu manažerovi pogratulovat. Budou-li všichni  stavební manažeři takoví, jako on, tak se nemusíte ničeho obávat.

Promiňte nám, že jsme se tak rozepsali, ale bylo by nám líto někoho vynechat. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2019 a dalších mnohospokojených klientů, aspoň tak, jak jsme spokojení a šťastni my.

Eva a Jaroslav Drozdovi,

Budišov nad Budišovkou