Radost z vlastního domu od Ekonomických staveb

“Naše původní bydlení bylo v rodinném domě. Bydleli jsme zde s rodiči, proto bylo naší velkou touhou postavit si svépomocí vlastní dům. Uvažovali jsme nejdříve o stavbě svépomocí. Tento způsob stavění je náročný na čas a to jsme si bohužel nemohli dovolat. Hodně nás tlačil čas, který hlavně souvisel s nástupem dcery do školky a také nám vadilo neúplné bydlení u rodičů . Proto jsme si po zralé úvaze nechali dům postavit”.

Výběr stavební společnosti

„O Ekonomických stavbách jsme se dozvěděli úplnou náhodou. U manželčiných rodičů jsme narazili na katalog Ekonomických staveb. Ten jsme pozorně prostudovali a jejich nabídka služeb a programů nás velmi zaujala. Rázem bylo jasno”.

Kritéria výběru stavebí firmy

„Převážně nám šlo o kvalitní záruky na odvedenou práci. Dodržení pevné ceny a případný možný zpětný odkup, nám v dnešní době přišel přinejmenším velmi zajímavý. Další důvody, proč jsme se rozhodli pro Ekonomické stavby, byla jejich rozmanitá nabídka programů”.

Projektování domu a vyřízení stavebního povolení

„Na první jednání jsme s určitou představou o bydlení šli, ale konkrétní dům jsme si vybrali až v katalogu. Projektant Ekonomických staveb nám ho na naši žádost upravil a přizpůsobil k našemu obrazu.  Uvítali jsme nabídku vyřízení stavebního povolení. Bylo to pro nás velké usnadnění. S manželkou nesnášíme jakékoliv vyřizování papírů a doprošování se na úřadech”.

Financování výstavby domu

„Na stavbu jsme neměli téměř žádné vlastní prostředky. S financováním domu naám kompletně pomohly Ekonomické stavby.”

Výstavba domu

„Stavbu jsme sledovali stále. Nějaké práce jsem měl možnost si realizovat i sám, tak jsem byl na stavbě prakticky denně”.

Život v novém domě

„Oba dva jsme dříve žili v rodinném domě. Není proto pro nás novinkou, že s vlastním domem je spojeno spousty práce. Plánů kolem domu máme nespočet”.

manželé Vyskočilovi