Radost krásnou Katkou

“Hned po první schůzce se zástupci společnosti jsme věděli, že jsme svého stavitele právě našli.”

Pokud člověk touží po klidu a zahradě, nezbývá mu než opustit sídliště a pořídit si vlastní dům.

„Jelikož jsme zkušenosti v oblasti stavebnictví naprosto postrádali, stavbu svépomocí jsme okamžitě zavrhli. Volba nechat si postavit dům na klíč pro nás byla jasná.“

„Dalším logickým krokem pro nás bylo hledání vhodné stavební firmy. Když jsme vyloučili dřevostavbu, sondovali jsme na internetu, sledovali reklamy a všímali si inzerátů v novinách a časopisech. Právě díky reklamě jsme narazili na Ekonomické stavby, s.r.o., o nichž jsme si vyhledali dostupné informace.”

Osobní schůzka rozhodla a propojení osudů těchto našich klientů a ES. Poznat osobně budoucího partnera jeví se i v dnešní moderní době k nenahrazení.

„Hned po první schůzce se zástupci společnosti jsme věděli, že jsme svého stavitele právě našli.”

Klientům od počátku učaroval dům z řady Katka. Přízemní se snadným přístupem na zahradu. Upravit projekt pak již bylo snadné.

„Vybírali jsme dům z hotové nabídky v katalogu ES a nechali si v projektu udělat drobné úpravy a náš dům byl na světě, i když prozatím jen na papíře.”

„Velice jsme přivítali vstřícný přístup pracovníků ES a rozhodně se nám líbila možnost zbavit se vyřizování veškeré administrativy spojené se stavebním povolením. Ekonomické stavby za nás vše obstaraly a dokonce zdarma.”

Je skvělé, když je cesta za vlastním domem přímá a bez komplikací.

„Stavbu jsme navštěvovali v podstatě obden. Musíme říci, že se nám nepostavily do cesty žádné překážky, což tak trochu považujeme za malý zázrak.”

„Ještě nám zbývá závěrečná úprava zahrady, ale když máte dům podle svých představ a vychytaný do všech detailů, není co měnit a řešit.”

manželé Hadovi