Radost individuálním projektem

“Rádi bychom poděkovali pracovníků Ekonomických staveb s.r.o., kteří dům stavěli. Své práci naprosto rozuměli a pečlivě zrealizovali stavbu tak, jak byla naprojektována. Celé firmě děkujeme za krásné a pohodlné bydlení.”

Celých třicet let žil investor a jeho rodiče v bytě. Neustále se zvyšující nájemné ho ovšem postavilo před otázku, zda nadále vkládat peníze do bydlení, které mu nikdy nebude patřit.

Jelikož vlastnil pozemek a neměl zkušenosti se stavebními a projektovými pracemi, rozhodl se pro stavbu na klíč. V denním tisku narazil na reklamu Ekonomických staveb, prostudoval si webové stránky a nechal si zaslat katalog domů a služeb společnosti.

„Bylo nutné pro nás vypracovat projekt zcela nový, vhodný pro náš nepříliš rozsáhlý pozemek. Naše představy o velikosti domu a jeho dispozicích naplnil projektant firmy k naší spokojenosti.“

Rodinný dům umístěný v řadové zástavbě tak získal svou finální podobu a ke spokojenosti investora byla součástí domu i garáž, nad kterou byla naprojektována terasa. Stavba domu pak na sebe nenechala dlouho čekat a její průběh plynule pokračoval.

„Musím říci, že jsme velice přivítali možnost měnit v průběhu stavby některé prvky domu.“

Investoři čile vybíraly z široké škály materiálů a ladili design domu dle svých snů a představ. Před dokončením domu začali pracovat na úpravě okolí domu a na kultivaci zahrady. Krásné okolí nového domova přineslo svým majitelů mnoho klidu, útulné prostředí, prostor pro realizaci zálib a bezpečí pro výchovu vnoučka.

„Rádi bychom poděkovali pracovníků Ekonomických staveb s.r.o., kteří dům stavěli. Své práci naprosto rozuměli a pečlivě zrealizovali stavbu tak, jak byla naprojektována. Celé firmě děkujeme za krásné a pohodlné bydlení.“