Poděkování Ekonomickým stavbám

Když se mladá rodina rozroste o dalšího člena, je to obrovská radost. Pokud je však málo prostoru ve stávajícím bydlení, je čas rozhodnout se, co dál a pokud dostanete jako svatební dar stavební pozemek tak jako manželé Ventrubovi, není proč váhat.

Hledali jsme a našli – společnost, která myslí na mladé rodiny.

„Na stavbu svépomocí nám chyběly zkušenosti, domek jsme potřebovali postavit na klíč, rychle  a profesionálně. Na základě reklamy jsme si nechali zaslat katalog typových domků, kde jsme získali další podrobnější informace o stavbě a o službách nabízených ES. Zaujalo nás především jejich množství a také možnosti, které myslí především na mladé rodiny.“

Průběh, díky službám spojených s vyřízením projektové dokumentace a stavebního povolení, byl rychlý. Služby poskytované profesionálně šetří čas, který klienti mohli věnovat přicházející radostné události.

„Velice nás oslovil dům Miluška 4, přesně totiž splňoval naše představy o pohodlném bydlení ve vlastním domě. Ekonomické stavby pro nás vyřídily stavební povolení zcela zdarma a pro nás bez starostí. To nám moc pomohlo.”

Pro financování stavby se klienti využili program Mladá rodina, jehož podstatou je nízká splátka a prodloužená doba splácení. Po vydání stavebního povolení mohla stavba začít.

„Stavbu jsme sledovali i mimo kontrolní dny. Prakticky jsme ji navštěvovali denně a s potěšením sledovali, jak pokračuje. Navíc jsme měli jistotu garance pevné ceny hotového domu, cena rozpočtu u ES je pevná a závazná, to bylo pro nás prioritou i při zadání stavby domu právě firmě Ekonomické stavby”.

Poděkování

„V novém domě se nám žije velmi dobře. Je postaven kvalitně a přesně podle našich představ. Nic bychom neměnili. Vše je na svém místě a my moc děkujeme firmě Ekonomické stavby za příjemnou a bezproblémovou spolupráci.“

manželé Ventrubovi