Poděkování

Vážený pane Mencle,

před 2 roky jsme se s manželkou rozhodli, že si necháme postavit RD. Jelikož jsme bydleli v paneláku, a měli tehdy malé mimčo, vidina domu, byla pro nás nesplnitelným snem. Dlouho jsme hledali na internetu nejvhodnější společnost, které bychom svěřili svůj záměr. Po nějaké době hledání jsme narazili na Vaší společnost. Velice se nám zalíbily Vaše stránky, které byly velmi přehledné a vaše různé programy do detailu rozepsané. Vaše nabídka typových domů nás úplně “vyndala”, a rázem jsme měli jasno, jaké společnosti svěříme naše plány o budoucím bydlení.

Ihned jsme si domluvili schůzku s panem Stehlíkem v Českých Budějovicích. Z naší první schůzky jsme byli úplně nadšeni jak je vše snadné, že víceméně nebudeme mít žádné běhání kolem úřadů, bank, projektu,… Tato vidina se nám neskutečně zamlouvala. Sám jistě víte kolik času strávíte na českých úřadech a ve velké většině nevyřídíte stejně nic. Podepsali jsme tedy smlouvu a náš sen se přibližoval každým dnem.

Nyní máme již po předání stavby a kolaudaci, která proběhla včera 11.7, a bez výhrad. Chtěli bychom Vám s manželkou poděkovat, za skvělý a perfektní přístup Vašich zaměstnanců. Počínaje přípravou projektu p. Stehlík, naplánování a nastavení úvěru a jeho čerpání pí. Jirsová a v neposlední řadě manažerovi stavby p. Česalovi. Z jeho pozitivního přístupu, rychlého jednání a plánování jednotlivých dodávek jsme byli úplně unešení.

Přejeme Vám mnoho úspěchů a ještě více spokojených klientů a ať se rodina Domů ES dále rozšiřuje.

S přátelským pozdravem

Chaloupkovi, J. Hradec – Rodvínov