Dům od ES – úspora času

Manželé Etrychovi se rozhodli pro stavbu nového domu zcela prakticky. Bydleli v rodinném domě s dvěmi bytovými jednotkami s dispozicí 2+1 a rekonstrukce, jíž bylo třeba, by byla velice nákladná. Zvolili tedy stavbu nového domu typu Lenka.

Úspora času je k nezaplacení

„Chtěli jsme silnou stavební společnost. Jednání jsme vedli s více firmami, ale na ES nás zaujalo velké množství programů a služeb. Důležitá pro nás byla nabídka zajištění veškeré administrativy spojené se stavbou. To nám ušetřilo spoustu času a nervů při jednání s úřady.“

 

Nadstandardní služby

„Velikým přínosem pro nás od Ekonomických staveb bylo bezplatné vypracování smlouvy na koupi pozemku. Bylo to v rámci služeb, které Ekonomické stavby standardně poskytují.”

 

Financování s Ekonomickými stavbami – krása

„K financování jsme využili hypoteční úvěr. Při vyřizování finančních záležitostí nám byly Ekonomické stavby opět nápomocné a ušetřilo nám to zase spoustu času, který jsme mohli věnovat rodině.“

 

,,Stavba domu probíhala dobře, manažer stavby pro nás organizoval pravidelné kontrolní dny, kterých jsme se účastnili a sledovali, jak dům roste.”

Po předání domu se klienti brzy nastěhovali a úžívali si nového domova.

manželé Etrychovi