Domov

“Ten pocit vlastní střechy nad hlavou je opravdu k nezaplacení. Moc se nám tu líbí…“

Manželé dlouhá léta doslova obětovali náročnému zaměstnání a na úkor vlastního pohodlí byli nuceni často měnit bydliště. To se však prolomilo v okamžiku, kdy se rozhodli splnit si svůj sen o rodinném štěstí.

„Když se nám naskytla příležitost koupit pozemek, dlouho jsme neváhali. Byla to pro nás šance, jak si splnit svůj sen a konečně někde zapustit kořeny. Rozhodující pro nás bylo, abychom nijak při stavbě domu neomezili pracovní flexibilitu, která byla v zaměstnání nutná. Díky dobré práci jsme si mohli dovolit začít stavět. Hledali jsme tedy nějaké řešení, abychom se nemuseli se stavbou domu zatěžovat, ale také abychom to finančně zvládli.”

Klienti nalezli v časopisu o bydlení článek o Ekonomických stavbách, zavolali si o katalog a byla jim nabídnuta informační schůzka.

„Zaujaly nás i ceny domů, které i přes nespočet doprovodných služeb nebyly nijak vysoké oproti konkurenci.”

Schopnost poradit a kombinace příznivé ceny a výborných služeb vedlo klienty k výběru ES za svého stavitele.


„Na schůzce jsme se dověděli další cenné informace například o dispozici domů, což nám mnohem více rozšířilo obzor. S přihlédnutím i k cenám domů jsme nakonec vybrali dům Ekonomik N7.”

Stavba domu byla zahájen a klienti navštěvovali staveniště jak jen jim to pracovní vytíženost dovolovala.

„Podstatné věci jsme tak mohli řešit rovnou na místě a tím se i zajistila plynulá práce na domku. Nechtěli jsme nechat nic náhodě, a proto jsme si sjednali i vlastní stavební dozor, abychom měli k dispozici názor nestranné osoby.”

„Ten pocit vlastní střechy nad hlavou je opravdu k nezaplacení. Moc se nám tu líbí, a i když nás čeká ještě moc práce kolem domu, docela se na to těšíme.”

manželé Pořízovi