Komplexní služby Ekonomických staveb

“Hlavním důvodem byla touha žít život ve vlastním domě se zahradou. Tím jsme chtěli získat vyšší kvalitu života mimo rušné velkoměsto.”

Důvod stavby domu na klíč

“Důvodem nechat si postavit dům od Ekonomických staveb na klíč byl nedostatek vlastního času z důvodu pracovního vytížení v zahraničí.”

Výběr domu a stavební společnosti

“S myšlenkou dřevostavby jsme si pohrávali, nakonec ale zvítězila zděná varianta a to s ohledem na hodnotu a kvalitu domu. Komunikace se stavebními společnostmi byla rozhodující. ES měly nejkomplexnější nabídku s mnoha zajímavými programy. Ekonomické stavby “vyhrály” na plné čáře. Bylo to z důvodu mnoha kladných referencí, komplexnosti služeb a hlavně počtem realizovaných domů k plné spokojenosti klientů, kteří již bydlí a byla jimi potvrzena kvalita a spolehlivost.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“ Nejvíce se nám líbil v  katalogu dům Kristýna 12 jen s tím rozdílem, že jsme s ohledem na umístění domu na pozemku otočili vnitřní uspořádání domu o 180stupňů. Tomuto požadavku nám bylo ze strany ES bez problémů vyhověno. Vyřízení stavebního povolení bylo pro nás velmi velký přínos a ulehčení.”

Financování stavby

“Stavbu domu jsme financovali z hypotéčního úvěru.”

Výstavba domu

“Stavbu domu jsme měli možnost sledovat prakticky kdykoliv po dohodě s manželem stavby, se kterým byla naprosto skvělá komunikace.”

Život v novém domě

Další plány máme v podobě stavby přístřešku na auto a samozřejmě zvelebování zahrady.”

pan Petr Sladkovský, paní Silvia Mitrová